MSPO 2014 – relacja

Jak co roku przedstawiam relację najciekawszych moim zdaniem wyrobów przemysłu obronnego prezentowanych na kieleckich targach. Na pierwszy ogień bierzemy Kryla, czyli najnowsze dziecko Huty Stalowa Wola oraz propozycje modernizacji wzt Bergepanzer 2. W miarę przerabiania materiału firmowego z targów możecie się spodziewać kolejnych materiałów. Zapraszam.

Reklamy

4 comments

  1. Bardzo sie ciesze, ze ktos w kocu glosno powiedzial co mysli o kompatybilnosci z c-130. Tak jak na Pacyfiku w czasie wojny panowall kult cargo, tak w MON panuje teraz kult kompatybilnosci z c-130. Jedno i drugie sa przejawami mialkosci umyslowej i braku samodzielnego myslenia. Dodatkowo to drugie jest tez oznaka braku pewnej odwagi cywilnej w podejmowaniu decuzji. Biurokracja wygrywa.

  2. Nie miałem niestety okazji być w tym roku na targach. Cieszę się, że znalazłem tę relację – bardzo fajna i ciekawa. Przynajmniej wiem co w trawie piszczy. Czekam z niecierpliwością na kolejne materiały.

  3. Mam nadzieje że ten poroniony pomysł nie wejdzie masowo do armii mam nadzieje że dana i goździk zostaną zachowane do czasu leprzych rozwiązań a ta chałbica w kilka sztuk będzie jeździć na misje przeciw słabemu zacofanemu przeciwnikowi jak można kombinować nieopancerzoną i wymagającą rozstawiania i manewrowania na cel całym wozem altylerję może izraelczykom do walki z chamasem i chezbollachem takie chałbice są przydatne ale przeciw ruskim bez sensu na poziomie koncepcji ..- popieram w100% wszystkie twoje uwagi w artykul

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s